Oddział PTTK Tychy

Biuro Podróży EK Travel nawiązało w tym roku współpracę z naszym oddziałem PTTK. Zarząd oddziału zapoznał się z posiadanymi przez biuro wpisami w Centralnym Rejestrze Organizatorów Turystyki prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz doświadczeniem w branży turystycznej właścicielki biura podróży. Informacje te mogą świadczyć o rzetelności firmy i powinny zapewnić zadowolenie klientów ze świadczonych usług.

W ramach współpracy Członkowie naszego oddziału PTTK i ich rodziny uzyskują następujące zniżki na usługi świadczone przez Biuro Podróży EK Travel:

- zniżka na wycieczki krajowe i zagraniczne organizowane przez EK Travel      -  5%  (od wskazanej ceny*)

- zniżka na pielgrzymki krajowe i zagraniczne organizowane przez EK Travel  -  5%  (od wskazanej ceny*)

- zniżka na bilety lotnicze sprzedawane przez EK Travel                                       -  5%  (od wskazanej ceny*)

Rabat nie uwzględnia: kosztów wstępów do zwiedzanych obiektów, TFG, dodatkowego ubezpieczenia i usług dodatkowo płatnych na życzenie klienta.

W przypadku zakupu imprezy turystycznej w biurze EK Travel, będącym pośrednikiem w sprzedaży wczasów innych organizatorów klient otrzyma dodatkowy rabat w wysokości 3%, co daje łącznie 8% udzielonego rabatu w danym roku lub następnym, na oferty organizowane przez EK Travel.

Właścicielka EK Travel zajmuje się również odszkodowaniami komunikacyjnymi, w gospodarstwach domowych i w pracy.

Uwaga:

Zarząd Oddziału PTTK nie jest organizatorem i nie odpowiada za jakość usług biura podróży EK TRAVEL, jedynie przedstawia oferty biura podróży. Członkowie PTTK naszego oddziału i ich rodziny korzystający z oferty biura podróży EK TRAVEL, uzgadniają wszystkie szczegóły oferty bezpośrednio z właścicielem biura podróży EK TRAVEL

       Biuro Podróży EK Travel obecnie funkcjonuje w trybie internetowym.

                                                    www.ektravel.pl    email  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   +48 609 037 554

szczegóły oferty.............................